Medycyna estetyczna – Studio Urody Katarzyna Lewicka

Medycyna estetyczna

Zabieg Cena
Mezoterapia igłowa skóry twarzy 290 – 400 zł
Mezoterapia igłowa pod oczy 250 zł
Powiększanie ust 570 – 800 zł

Galeria

Kwas hialuronowy HAFILLER® to preparat naturalny, biodegradowalny – po pewnym czasie zmienia swoją strukturę i zostaje wchłonięty przez organizm.

Nie mniej, efekty zabiegu z kwasem hialuronowym mogą być widoczne do 18 miesięcy w zależności od rodzaju preparatu, obszaru iniekcji oraz indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Warto pamiętać, że wiek, zmiany hormonalne oraz ekspozycja na słońce to elementy mające wpływ na powstawanie zmarszczek, bruzd i fałd na skórze. Przez to staje się ona bardziej wrażliwa oraz mniej elastyczna. Dzięki preparatom z kawasem hialuronowym HAFILLER® możemy odzyskać sprężystość skóry oraz wygładzić zmarszczki uzyskując naturalny efekt!

Sieciowanie kwasu hialuronowego polega na wytworzeniu wiązań pomiędzy cząsteczkami. Dzięki temu staje się mniej podatny na działanie enzymu przyspieszającego jego rozpad – hialuronidazy.

Pozostałe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje dr Katarzyna Nielepkowicz

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, absolwentką Podyplomowej Szkoły Kosmetologii Lekarskiej, członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (SME PTL) oraz polskiego i europejskiego stowarzyszenia medycyny przeciwstarzeniowej.

W swojej pracy korzystam wyłącznie z bezpiecznych, sprawdzonych preparatów.

  • botox,
  • wypełnianie kwasem hialuronowym.